WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH "DRAPIEŻNIK 2017"

TAGI:
Lp. Nr karty startowej Nazwisko i imię Miasto Wynik (ilość punktów)
I tura II tura Suma punktów Miejsce
1 26 Boczko Kamil Ostróda 3 1 4 1
2 32 Maciejewski Zbigniew Augustów 1 7 8 2
3 45 Krysiński Tomasz Toruń I 8 6 14 3
4 30 Olszewski Krzysztof Kwidzyn Cel. 6 14 20 4
5 27 Dąbrowski Marek Warszawa 16 4 20 5
6 29 Sitko Rafał Kwidzyn Cel. 10 12 22 6
7 48 Makowski Artur Toruń II 14 9 23 7
8 51 Kaczmarek Wiesław  Toruń III 19 5 24 8
9 38 Piekut Zbigniew Ostróda 15 11 26 9
10 68 Jabłoński Czesław GSW  13 15 28 10
11 3 Szczerbakow Mieczysław Augustów 25 3 28 11
12 46 Murawski Robert Toruń I 9 22 31 12
13 37 Lipiński Jacek Ostróda 34 2 36 13
14 25 Dawidko Janusz Ostróda 24 13 37 14
15 5 Jonik Marek Augustów 21 17 38 15
16 69 Roliński Marek GSW 4 36 40 16
17 1 Gorczak Jerzy Świdnin 18 24 42 17
18 17 Zajkowski Waldemar Ostrołęka 17 26 43 18
19 47 Lewandowski Krystian Toruń II 27 20 47 19
20 23 Gałat Radosław Szczecin 33 18 51 20
21 71 Roliński Piotr GSW  31 21 52 21
22 35 Gałka Grzegorz Mrągowo 36 16 52 22
23 50 Bartosiak Krzysztof Toruń III 2 53 55 23
24 7 Zaniewski Tomasz Augustów 30 27 57 24
25 13 Piątkowski Artur Cedynia I 28 29 57 25
26 79 Bieńkowski Piotr Ostrołęka 29 32 61 26
27 18 Wojciechowski Jacek Szczytno 11 50 61 27
28 72 Naruszewicz Mirosław GSW I 55 8 63 28
29 24 Gałat Mariusz Szczecin 5 59 64 29
30 2 Suchocki Sławomir Augustów 22 45 67 30
31 36 Jaskólski Mariusz Mrągowo 41 28 69 31
32 20 Dziekoński Marek Szczytno 51 19 70 32
33 65 Bocianowski Adam Toruń VIII 37 34 71 33
34 75 Jastrzębski Krzysztof GSW II 49 25 74 34
35 22 Wyszowaty Włodzimierz Radzyń Pod. 42 33 75 35
36 58 Olszewski Wojciech Toruń V 7 69 76 36
37 49 Makowski-Barański Karol Toruń II 35 41 76 37
38 67 Jaroszyński Paweł Szczecin 12 65 77 38
39 78 Woźny Kamil GSW III 38 39 77 39
40 33 Boliński Jacek Gniezno 43 35 78 40
41 66 Wiśniewski Jacek Toruń VIII 50 31 81 41
42 39 Abramski Henryk Ostróda 20 62 82 42
43 12 Chrzanowski Robert Cedynia I 46 38 84 43
44 15 Kujałowicz Wiktor  Ostrołęka 74 10 84 44
45 44 Cieszyński Rafał Toruń I 32 54 86 45
46 57 Lasota Radosław Toruń V 40 46 86 46
47 21 Maroszek Leszek Szczytno 26 61 87 47
48 62 Jaskuła Stanisław Toruń VII 47 40 87 48
49 60 Komisarek Józef Toruń VI 60 30 90 49
50 54 Jaskuła Ryszard Toruń IV 68 23 91 50
51 9 Gorlicki Andrzej Augustów 23 71 94 51
52 61 Marczak Jarosław Toruń VI 48 47 95 52
53 31 Świerczyński Krzyszfof Cedynia II 39 58 97 53
54 56 Bartosiak Adam Toruń V 58 43 101 54
55 73 Nowicki Adrian GSW I 45 56 101 55
56 64 Lewandowski Zdzisław Toruń VII 54 48 102 56
57 59 Doliński Janusz Toruń VI 66 37 103 57
58 43 Sawicki Robert ITW Iława 64 42 106 58
59 6 Galicki Janusz Augustów 56 51 107 59
60 19 Orzoł Wiesław Szczytno 44 63 107 60
61 28 Wielgosz Bogdan Kwidzyn Cel. 59 49 108 61
62 63 Jaworski Tadeusz Toruń VII 53 55 108 62
63 52 Lewandowski Lech Toruń III 67 44 111 63
64 76 Woźny Jerzy GSW II 52 60 112 64
65 53 Górnikiewicz Tomasz Toruń IV 57 57 114 65
66 4 Stręgowski Szczepan Augustów 69 52 121 66
67 11 Mażol Tadeusz Cedynia II 61 64 125 67
68 14 Kowalczyk Andrzej  Ostrołęka 65 66 131 68
69 74 Gackowski Krzysztof GSW I 62 73 135 69
70 80 Stepaniak Grzegorz Toruń VIII 63 74 137 70
71 42 Raiński Marek Bledzewo 70 68 138 71
72 41 Włodarski Wojciech Bledzewo 72 67 139 72
73 55 Lewandowski Wiesław Toruń IV 71 72 143 73
74 34 Krzywosz Jakub Mrągowo 74 70 144 74
75 77 Jankowski Piotr GSW II 74 74 148 75