WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH "DRAPIEŻNIK 2016"

TAGI:
KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW Drapieżnik 2016    
wyniki wpisywane przez sędziów    
           
Zajęte miejsce Nazwisko i imię Miasto Wynik (ilość punktów)
I tura II tur  
1 Stępkowski Andrzej NTW-VI 3 2 5
2 Jabłoński Czesław GSW 2 4 6
3 Boliński Jacek Gniezno 5 7 12
4 Suchocki Sławomir Augustów 12 8 20
5 Roliński Marek  GSW 8 13 21
6 Gałat Radosław Szczecin 11 11 22
7 Lipiński Jacek Osrtóda 9 15 24
8 Nowicki Adrian GSW II 23 5 28
9 Lewandowski Krystian Toruń IV 13 16 29
10 Cieszyński Rafał  Toruń I 28 3 31
11 Szczerbakow Mieczysław Augustów 25 6 31
12 Makowski-Barański K. Toruń VI 22 9 31
13 Piekut Zbigniew Ostróda 4 31 35
14 Sitko Rafał NTW-VI 6 30 36
15 Bieńkowski Piotr Ostrołęka 16 24 40
16 Martyna Jacek Toruń II 24 17 41
17 Kaczmarek Wiesław Toruń III 21 20 41
18 Gorczak Jerzy Świdnin 15 27 42
19 Bagiński Mirosław Augustów 20 22 42
20 Bagiński Waldemar Augustów 30 12 42
21 Roliński Piotr GSW 35 10 45
22 Jewlak Jarosław Toruń IV 26 19 45
23 Szybkowski Andrzej Ostróda-S 18 28 46
24 Makowski Artur Toruń IV 7 40 47
25 Doliński Janusz Toruń VII 14 34 48
26 Dawidko Janusz Ostróda -S 27 23 50
27 Jastrzębski Krzysztof GSW I 29 21 50
28 Gałka Grzegorz Mrągowo 50 1 51
29 Murawski Robert Toruń I 34 18 52
30 Lewandowski Lech Toruń II 32 38 70
31 Wielgosz Bogdan NTW SPUM  38 32 70
32 Bartosiak Adam  Toruń VIII 17 55 72
33 Jabłonka Witold NTW-VI 36 36 72
34 Wożny Jerzy GSW III 10 64 74
35 Hensel Maciej GSW II 40 37 77
36 Sawicki Robert ITW-II 53 25 78
37 Świerczyński Krzysztof Osinów 1 79 80
38 Pachołek Piotr Bledzewo I 41 39 80
39 Kowalczyk Andrzej  Ostrołęka 46 35 81
40 Olszewski Krzysztof NTW SPUM  31 51 82
41 Piątkowski Artur Cedynia 33 49 82
42 Szymański Grzegorz Ostróda-S 56 26 82
43 Abramski Henryk Ostróda 43 44 87
44 Zembrzuski Henryk Szczytno 55 33 88
45 Baran Jacek Bledzewo I 45 43 88
46 Mażol Tadeusz Cedynia 19 72 91
47 Lasota Radosław Toruń V 44 47 91
48 Jaroszyński Paweł Szczecin 80 14 94
49 Raiński Marek Bledzewo II 39 58 97
50 Mosoczy Tomasz Bledzewo II 45 54 99
51 Żytowiecki Grzegorz GSW I 41 66 107
52 Cichocki Marcin Toruń VI 54 53 107
53 Stręgowski Szczepan Augustów 80 29 109
54 Jaskuła Stanisław Toruń III 42 68 110
55 Olszewski Wojciech Toruń V 47 63 110
56 Jankowski Piotr GSW II 65 46 111
57 Naruszewicz Mirosław GSW I 60 52 112
58 Kulik Wiesław Wilkasy 68 45 113
59 Włodarski Wojciech Bledzewo I 49 65 114
60 Wojciechowski Jacek Szczytno 37 77 114
61 Orzoł Wiesław Szczytno 58 57 115
62 Górnikiewicz Tomasz Toruń VIII 75 41 116
63 Wiśniwaski Jacek Toruń VI 57 60 117
64 Jaskuła Ryszard Toruń III 70 50 120
65 Komisarek Józef Toruń V 51 70 121
66 Radek Tadeusz Ostrołęka 80 42 122
67 Lipiński Grzegorz Gniezno 74 48 122
68 Sikorski Dionizy Toruń VII 62 61 123
69 Redke Leszek Bledzewo II 67 56 123
70 Bartosiak Krzysztof Toruń I 61 69 130
71 Mugller Rudolf GSW III 72 62 134
72 Jaskulski Mariusz Mrągowo 63 73 136
73 Gago Janusz Wilkasy 69 67 136
74 Chrzanowski Robert Cedynia 59 78 137
75 Lewandowski Wiesław Toruń VII 64 75 139
76 Radek Sławomir Ostrołęka 80 59 139
77 Kozar Jacek Toruń VIII 66 80 146
78 Wiśniewski Tomasz Toruń II 73 74 147
79 Drabot Grzegorz Ostrołęka 76 71 147
80 Krzywosz Jakub Mrągowo 77 76 153