Wyniki zawodów DRAPIEŻNIK 2013

TAGI:
Zawody odbyły się w dn 14.092013 na Jez. Dargin a 15.09.2013 na Jez Kisajno.70 zawodników złowiło przez dwa dni 178 kg ryb.Cała impreza odbyła się w hotelu ,,GWAREK,,PIĘKNA GÓRA.



KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW Drapieżnik 2013r.
L.p. Nr karty startowej Nazwisko i imię Miasto Wynik (ilość punktów) zajęte miejsce
I tura II tura miejsce I tura miejsce II tura łącznie
1 45 Stępkowski Andrzej Lublin TORA NTW 3490 2450 5 4 9 1
2 29 Rowiński Michał Augustów 2890 5195 9 2 11 2
3 8 Dynia Roman Toruń II 2620 2070 12 7 19 3
4 6 Cieszyński  Rafał Toruń I 2285 1885 13 8 21 4
5 19 Stepaniuk Grzegorz Toruń V 3200 1475 6 16 22 5
6 42 Kopij Grzegorz Cedynia 2890 1555 10 14 24 6
7 47 Koncewicz Sławomir Bledzewo 4485 1175 3 24 27 7
8 53 Dąbrowski Marek  Warszawa 3585 1165 4 25 29 8
9 2 Pieśko Darek Olsztyn OTW II 1595 2135 25 5 30 9
10 72 Woźny Jerzy Giżycko IV 8425 815 1 35 36 10
11 11 Caputa Michał Toruń III 1485 1845 27 10 37 11
12 55 Lipiński Jacek Ostróda OTW I 2220 1190 14 23 37 12
13 68 Żytowiecki Grzegorz Giżycko II 2075 1220 17 22 39 13
14 21 Suchocki Sławomir Augustów 3150 845 7 33 40 14
15 1 Markiewicz Marek Olsztyn OTW II 6605 550 2 40 42 15
16 48 Boliński Jacek Gniezno 1425 1700 31 12 43 16
17 20 Zembrzuski Henryk Szczytno 2985 740 8 37 45 17
18 7 Makowski Artur Toruń I 2145 885 15 31 46 18
19 65 Jabłoński Czesław Giżycko I 1000 2075 41 6 47 19
20 33 Murawski Robert Toruń I 1465 1450 29 19 48 20
21 18 Mierzejewski Przemysław Toruń V 2135 835 16 34 50 21
22 36 Mierzejewski Dariusz Ostrołęka 1125 1625 38 13 51 22
23 13 Olszewski Wojciech Toruń III 1615 1115 24 27 51 23
24 5 Gorczak Jerzy Świdwin 1705 920 21 30 51 24
25 37 Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 1125 1465 37 17 54 25
26 34 Zajkowski Waldemar Ostrołęka 1025 1495 40 15 55 26
27 43 Roliński Marek Lublin TORA NTW 1065 1460 39 18 57 27
28 39 Świerczyński Krzysztof Cedynia 505 3780 56 3 59 28
29 64 Jastrzębski Krzysztof Giżycko I 330 6905 60 1 61 29
30 23 Bagiński Waldemar Augustów 680 1855 52 9 61 30
31 75 Nowicki Adrian Giżycko II 1425 1065 32 29 61 31
32 56 Krajewski Zdzisław Ostróda OTW I 1620 675 23 39 62 32
33 10 Wiśniewski Tomasz Toruń II 1685 500 22 43 65 33
34 9 Lewandowski Lech Toruń II 730 1370 46 20 66 34
35 71 Jankowski Piotr Giżycko III 2860 115 11 58 69 35
36 16 Makowski Karol Toruń IV 865 1115 43 28 71 36
37 67 Naruszewicz Mirosław Giżycko II 1450 540 30 41 71 37
38 44 Roliński Piotr Lublin TORA NTW 1180 790 36 36 72 38
39 12 Furmaniuk Tadeusz Toruń III 1265 735 35 38 73 39
40 35 Bieńkowski Piotr Ostrołęka 1710 230 20 53 73 40
41 24 Szczerbakow Mieczysław Augustów 1535 390 26 48 74 41
42 66 Michniewski Jan Giżycko I 1745 140 19 55 74 42
43 54 Żołendowski Jarosław Ostróda OTW I 455 1225 57 21 78 43
44 14 Lasota Radosław Toruń IV 1800 90 18 61 79 44
45 28 Zaniewski Tomasz Augustów 0 1775 69 11 80 45
46 57 Dawidko Janusz Ostróda OTW II 1480 235 28 52 80 46
47 73 Kotowiecki Grzegorz Giżycko IV 530 870 55 32 87 47
48 15 Lasota Konrad Toruń IV 945 435 42 46 88 48
49 27 Jonik Marek Augustów 1265 120 34 57 91 49
50 4 Lis Zbigniew Olsztyn 75 1155 67 26 93 50
51 32 Marczak Krzysztof Warszawa 705 495 49 44 93 51
52 62 Kozłowski Tomasz Nowa Wieś 810 335 44 49 93 52
53 52 Ołoś Kazimierz Gdynia 1420 0 33 64 97 53
54 25 Galicki Janusz Augustów 710 270 48 51 99 54
55 49 Lipiński Grzegorz Gniezno 695 305 50 50 100 55
56 58 Kotula Marek Sierpc 545 415 54 47 101 56
57 46 Pieróg Damian Kwidzyn NTW II 735 95 45 60 105 57
58 50 Włodarski Wojciech Bledzewo 219 470 64 45 109 58
59 26 Strękowski Szczepan Augustów 35 500 68 42 110 59
60 30 Dzieciątko Artur Warszawa 725 0 47 65 112 60
61 69 Gackowski Krzysztof Giżycko III 690 55 51 63 114 61
62 70 Mugller Rudolf Giżycko III 305 140 61 56 117 62
63 63 Kozłowski Mariusz Suwałki 620 0 53 66 119 63
64 74 Ciecior Mariusz Giżycko IV 105 170 66 54 120 64
65 40 Mażol Tadeusz Cedynia 415 65 58 62 120 65
66 17 Górnikiewicz Tomasz Toruń V 105 105 65 59 124 66
67 31 Czechowicz Marcin Warszawa 360 0 59 67 126 67
68 60 Gryniewicz Krzysztof Olecko 305 0 62 68 130 68
69 41 Borucki Rafał Chojny 225 0 63 69 132 69
70 51 Walkowicz Roman Bledzewo 0 0 70 70 140 70