WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH "DRAPIEŻNIK 2015"

TAGI:
KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW DRAPIEŻNIK 2015
           
Zajęte miejsce Nazwisko i imię Miasto Wynik (ilość punktów)
I tura II tura łącznie
1 CIESZYŃSKI  Rafał Toruń III 2925 4005 6
2 NADOLSKI Radosław Olsztyn 5100 2975 8
3 SUCHOCKI Sławomir Augustów 5525 2410 10
4 SZCZERBAKOW Mieczysław Augustów 2095 3120 14
5 BIEŃKOWSKI Piotr Ostrołęka 2105 3035 15
6 ROLIŃSKI Marek ADM Lublin 2185 2965 17
7 SITKO Rafał ADM Lublin 1955 2765 22
8 GAŁACZ Radosław Szczecin 2410 1940 24
9 Kozłowski Jacek Giżycko 1630 3055 24
10 ŻYTOWIECKI Grzegorz Giżycko I 2515 1520 28
11 ŚWIERCZYŃSKI Krzysztof Cedynia 3095 1360 29
12 NARUSZEWICZ Mirosław Giżycko II 1620 2085 33
13 LEWANDOWSKI Krystian Toruń I 2720 1210 35
14 MURAWSKI Robert Toruń I 1600 2070 35
15 JANKOWSKI Piotr Giżycko II 1190 3025 36
16 BIERNATOWSKI Piotr Olsztyn 1740 1620 37
17 WOŹNY Jerzy  Giżycko II 1865 1335 44
18 DAWIDKO Janusz Ostróda 1365 1945 44
19 ZAJKOWSKI Waldemar Ostrołęka 1495 1715 45
20 JAROSZYŃSKI Paweł Szczecin 1815 1255 46
21 LASOTA Radosław Toruń III 3085 600 48
22 BOLIŃSKI Jacek Gniezno 1030 1975 48
23 JABŁONKA Witold Kwidzyn II 1905 760 54
24 NOWICKI Adrian Giżycko I 2040 640 56
25 CYCULAK Jan Kołobrzeg 1890 695 56
26 KWAŚNIEWSKI Artur Iława ITW  I 875 1565 56
27 ŻOŁENDOWSKI Jarosław Ostróda OLTW I 2375 450 57
28 MAKOWSKI Artur Toruń I 1580 1105 57
29 CZERNIAK Maciej Cedynia 1105 1145 63
30 BAGIŃSKI Waldemar Augustów 475 2310 63
31 SZYBKOWSKI Andrzej Ostróda 1305 1035 64
32 ROLIŃSKI Piotr ADM Lublin 810 1385 64
33 GORCZAK Jerzy Świdnin 1705 550 65
34 DĘBICKI Wiesław Cedynia 695 1430 68
35 RADEK Tadeusz Ostrołęka 665 1435 69
36 ABRAMSKI Henryk Ostróda 865 1120 70
37 WŁODARSKI Wojciech Bledzewo 340 2015 71
38 MAKOWSKI Karol Toruń V 440 1520 74
39 KOMISAREK Józef Toruń VI 805 975 76
40 JASTRZĘBSKI Krzysztof Giżycko I 1535 380 77
41 OLSZEWSKI Wojciech Toruń III 965 695 77
42 BARTOSIAK Krzysztof Toruń IV 745 990 78
43 JASKUŁA Stanisław Toruń VI 1170 515 79
44 CAPUTA Michał Toruń II 0 1825 90
45 MOSOCZY Tomasz Bledzewo 990 190 91
46 SZYMAŃSKI Grzegorz Ostróda 405 905 93
47 PIEKUT Zbigniew Ostróda OLTW I 1510 0 95
48 LEWANDOWSKI Lech Toruń IV 635 425 97
49 BAGIŃSKI Mirosław Augustów 600 430 97
50 LEWANDOWSKI Wiesław Toruń II 0 1640 99
51 KACZMAREK Wiesław Toruń IV 85 760 100
52 WIELGOSZ Bogdan Kwidzyn II 680 185 102
53 WIŚNIEWSKI Jacek Toruń V 795 80 104
54 GRZYMKOWSKI Wojciech Kołobrzeg 750 110 104
55 MAŻOL Tadeusz Cedynia 545 195 105
56 LIS Zbigniew Olsztyn 545 260 105
57 KWIATKOWSKI Wojciech Iława ITW  I 255 520 106
58 KOWALCZYK Andrzej Ostrołęka 1520 0 110
59 JAŚKIEWICZ Andrzej Kwidzyn II 590 135 110
60 JASKUŁA Ryszard Toruń VI 425 180 113
61 RADEK Sławomir Ostrołęka 485 35 114
62 KOZAR Jacek Toruń VII 170 305 114
63 DOLIŃSKI Janusz Toruń II 355 135 117
64 GÓRNIKIEWICZ Tomasz Toruń V 70 145 119
65 NIEDZIELSKI Stanisław Iława ITW  I 0 390 119
66 OŁOŚ Kazimierz Gdynia 330 0 127
67 MARKIEWICZ Marek Olsztyn 0 0 136
68 LIPIŃSKI Jacek Ostróda OLTW I 0 0 136
  Razem   87095 79550