WYNIK ZAWODÓW ,,DRAPIEŻNIK 2014''

TAGI:
    KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW Drapieżnik 2014r.    
L.p. Nr karty startowej Nazwisko i imię Miasto Wynik (ilość punktów) zajęte miejsce
I tura II tura miejsce I tura miejsce II tura łącznie
1 7 Rowiński Michał Augustów 5700 3265 1 2 3 1
2 26 Stępkowski Andrzej NTW Tora Lublin 4360 2205 3 9 12 2
3 1 Maciejewski Zbigniew Augustów 2940 2330 6 7 13 3
4 35 Lipiński Jacek Ostróda 2655 2475 8 6 14 4
5 40 Cieszyński  Rafał Toruń II 4925 2125 2 12 14 5
6 14 Ołoś Kazimierz Gdynia 1930 3970 15 1 16 6
7 4 Szczerbakow Mieczysław Augustów 2075 2935 13 3 16 7
8 12 Borucki Rafał Cedynia 2420 2205 9 10 19 8
9 33 Dawidko Janusz Ostróda 1645 2160 17 11 28 9
10 36 Piekut Zbigniew Ostróda 4200 1060 4 25 29 10
11 8 Świerczyński Krzysztof Cedynia 2090 1165 12 20 32 11
12 41 Olszewski Wojciech Toruń II 2395 1090 10 24 34 12
13 37 Murawski Robert Toruń I 1120 2905 31 4 35 13
14 29 Radek Tadeusz Ostrołęka 965 2730 33 5 38 14
15 10 Duda Piotr NTW Tora Lublin 2115 1045 11 27 38 15
16 52 Lewandowski Krystian Toruń VI 1300 1645 25 15 40 16
17 38 Makowski Artur Toruń I 1570 1110 19 23 42 17
18 21 Boliński Jacek Gniezno 1630 1050 18 26 44 18
19 24 Roliński Marek NTW Tora Lublin 1325 1150 24 21 45 19
20 54 Lasota Konrad Toruń VI 2935 695 7 40 47 20
21 2 Suchocki Sławomir Augustów 3260 600 5 42 47 21
22 34 Żołendowski Jarosław Ostróda 1175 1345 29 18 47 22
23 28 Bieńkowski Piotr Ostrołęka 1335 1000 23 28 51 23
24 55 Kiejnos Dariusz Warszawa 1990 775 14 37 51 24
25 48 Furmaniuk Tadeusz Toruń IV 825 1715 37 14 51 25
26 45 Mierzejewski Przemysław Toruń III 1540 905 20 32 52 26
27 18 Naruszewicz Mirosław Giżycko II 1265 940 27 29 56 27
28 17 Woźny Jerzy Giżycko I 365 2290 50 8 58 28
29 3 Bagiński Mirosław Augustów 1390 790 22 36 58 29
30 27 Zajkowski Waldemar Ostrołęka 1835 495 16 46 62 30
31 46 Kaczmarek Wiesław Toruń IV 735 1230 44 19 63 31
32 13 Mazol Tadeusz Cedynia 1440 570 21 43 64 32
33 56 Supiński Artur Warszawa 1295 710 26 39 65 33
34 16 Nowicki Adrian Giżycko I 740 1145 43 22 65 34
35 53 Lasota Radosław Toruń VI 0 1855 55 13 68 35
36 50 Doliński Janusz Toruń V 315 1500 52 16 68 36
37 51 Górnikiewicz Tomasz Toruń V 1210 620 28 41 69 37
38 42 Makowski Karol Toruń II 785 925 39 30 69 38
39 5 Galicki Janusz Augustów 225 1385 53 17 70 39
40 47 Jaskóła Ryszard Toruń IV 1025 740 32 38 70 40
41 31 Szybkowski Andrzej Ostróda 915 820 36 34 70 41
42 43 Stepaniuk Grzegorz Toruń III 765 925 41 31 72 42
43 23 Ślusarczyk Ryszard Legnica 805 810 38 35 73 43
44 9 Kopij Grzegorz Cedynia 765 840 42 33 75 44
45 19 Mugller Rudolf Giżycko II 1140 50 30 54 84 45
46 22 Lipiński Grzegorz Gniezno 930 320 35 50 85 46
47 44 Wiśniewski Tomasz Toruń III 935 150 34 53 87 47
48 30 Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 780 440 40 47 87 48
49 25 Wielgosz Bogdan NTW II Kwidzyn 525 525 46 45 91 49
50 39 Lewandowski Lech Toruń I 565 360 45 48 93 50
51 11 Hnyluch Łukukasz Cedynia 175 560 54 44 98 51
52 49 Jaskół Stanisław Toruń V 375 340 49 49 98 52
53 15 Jastrzębski Krzysztof Giżycko I 470 320 48 51 99 53
54 32 Szymański Grzegorz Ostróda 490 35 47 55 102 54
55 6 Strękowski Szczepan Augustów 340 290 51 52 103 55
56 20 Jankowski Piotr Giżycko II 0 0 56 56 112 56
        83020 67635